Čeština
English

Michal Dušek Písek

Poradenství CNC
strojní zakázková výroba

Zabývám se návrhem strojů a částí strojů, jejich výrobou, výrobou nástrojů, zakázkovou výrobou prototypových částí apod.

Vítejte na této stránce
Zabývám se návrhem strojů a částí strojů,jejich výrobou, výrobou nástrojů, zakázkovou výrobou prototypových částí apod. Disponuji velkým množstvím přípravků, provádím soustružení, frézování, broušení, lakování, leštění, lapování.

Služby

Poslední novinky

25
Zář
oprava programu 3DWin
29
LIS
Dokončená soška víra (láska svazuje)
20
čVN
Výroba několika přípravků pro společnost KNURR Nišovice

O mně

Nyní mám živnost pod tíhou různých daní a byrokracie pozastavenou a veškerou svou činnost provozuji ve svém volné čase jako koníčka. Zabývám se návrhem strojů a částí strojů, jejich výrobou, výrobou nástrojů, zakázkovou výrobou prototypových částí apod. Dosponuji velkým množstvím přípravků, provádím soustružení, frézování, broušení, lakování, leštění, lapování. Svařené části mohu normalizovaně vyžíhat či zakalit. Svařuji klasickou metodou WMA (obalovanou elektrodou) či MIG/MAG (ochranná atmosféra). Spolupracuji s předními výrobci mechanickýh částí jako Microcon, CNCShop, TOS, Hiwin apod. Poskytuji též poradenství ohledně staveb a problémů s CNC frézkami (do únosné míry, nikoli přes e-mail stavět cnc frézku!). Po dohodě mohu přestavět starý stroj, plotr, tiskárnu na CNC. Jinak jsem autorem programu 3DWin - program, který slouží k řízení a ovládání cnc frézky o 3 osách (předloha se rychle nakresli v CorelDraw a pak vyfrézuje po jednoduchém nastavení parametrů). Pokud již vlastníte nějakou hobby cnc frézku, pomohu Vám s přípravou dat k frézování, návrhem a případně i výrobou prototypů.
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ Zanechte mi vzkaz pomocí kontaktního formuláře níže a já se Vám co nejdříve ozvu
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ Zanechte mi vzkaz pomocí kontaktního formuláře a já se Vám co nejdříve ozvu.
Kontakt
Michal Dušek
dílna Ražice 118
398 22 Ražice

MichalDusekMDP@gmail.com
724 157 358 - pouze po 16.00

IČO: 67176160
DIČ: CZ8008151602
2016 © MDP.CZ | Všechna práva vyhrazena