Řemeslné práce

Nabízím drobné opravy, přestavby, elektrické práce a mnoho dalšího. Vše je na dohodě, rychlé a spolehlivé. Zakládám si na férovém jednání a výborné kvalitě.
Zjistěte více

O mně

Nemůžete sehnat kvalitního řemeslníka? Potřebujete něco doma opravit či předělat? Právě Vám nabízím kvalitní řemeslné práce v oborech elektro (včetně projektu a revize), zednické práce (včetně obkladačských prací a dalších), vodovodní instalace a mnoho dalšího. V těchto oborech se pohybuji řadu let a vždy jsem se setkal se spokojeností. Snažím se práci odvádět tak, jak bych si přál, aby řemeslníci odváděli práci pro mě. Proto dávám důraz na detail, nesnažím se nic uspěchat, dodržuji technologické postupy a k samotnému závěru uklidím nepořádek po odvedené práci.

Nabízím

Zde je nabídka služeb, které poskytuji. Je to pouhý krátké shrnutí a nabízím mnohem více. Kontaktujte mě a já se Vám pokusím pomoci.

Drobné a malé opravy

Můžete se na mě obrátit ohledně oprav a výměn zásuvek, instalace a oprav světel, oprav dlaždiček, spárování apod.

Zednictví

Provádím bourací práce, stavbu příček a zdění, štukování a obkládání, usazení dveří a oken a s tím spojené založení.

Obkladačské práce

Dále nabízím různé obkladačské práce koupele, záchodů, jader, logií a balkonů.

Elektrické práce

Mezi mé další dovednosti patří modernizace elektro skříní (rozvodnic), výměna poškozených kabelů, nové instalace v bytech, připojení nových spotřebičů, rekonstrukce celých objektů apod.

Rozvody

Mohu Vám udělat rekonstrukci poškozených částí rozvodů vody, nové instalace vodovodů, výměnu baterií, připojení boilerů a montáž sanitární techniky

Potrubí

Dále také montáž a opravy odpadních potrubí, montáž a opravy vzduchotechniky apod.

Má práce

Kamenná zídka
24.7.2017
Zde můžete vidět kamennou zídku v průběhu práce. Jako základ jsem vybral největší kameny, které jsem nahrubo položil na pozici, vzniklé mezery jsem vyplnil kameny menšími. Pro slepení a zachování tvaru jsem užil maltu.
Elektrifikovaná brána
9.12.2015
Postavil jsem elektrifikovanou bránu k rodinnému domu. Základem byla ocelová konstrukce, kterou tvořily železné. Na hranoly jsem poté přivrtal dřevěné plaňky a celou bránu jsem usadil do sloupků. Brána je ovládána elektrickými rameny.
Výstavba příčky
17.9.2013
V dílně v Ražicích jsme stavěl příčku v garáži. Foto z procesu zobrazuje výstavbu, která oddělila pracovnu od dílny. Do příčky byla vestavěna zárubeň, do které byly následovně nasazeny dveře. Poté byla příčka naštukována a vybílena.

Kontakt

V případě zájmu o mé služby mě kontaktujte nebo vyplňte kontaktní formulář níže.
Adresa Michal Dušek
dílna Ražice 118
398 22 Ražice
EmailMichalDusekMDP@gmail.com
Telefon+420 724 157 358
Jméno musí být vyplněno
Email musí být vyplněn
Tel. číslo musí být vyplněno
Zpráva musí být vyplněna
2017 © MDP Řemesla