O mně

Jmenuji se Jakub Imbera a jsem programátor žijící na jihu Čech v Prachaticích. Byl jsem u vzniku firmy, ve které jsem působil 2,5 roku. Získal jsem zde potřebné zkušenosti, které nyní uplatňuji na svých pracích. Částečně jsem i komunikoval se zákazníky, ale po určité době bylo zakázek tolik, že jsem se věnoval pouze programování. Opustil jsem firmu v době, kdy mezi naše zákazníky patřila např. IKEA, VŠCHT apod. Z této firmy jsem v létě 2016 odešel, jelikož mi přestaly vyhovovat pracovní podmínky. Nyní cílím na to, abych mohl pracovat jako „freelancer“, tzn. pracuji na projektech kompletně sám bez účasti třetí osoby.

Nyní pracuji sám, což znamená, že informace jdou od Vás přímo ke mně. Můžete se spolehnout, že jsem vždy nápomocen i v pozdních nočních hodinách, pracuji nezávazně bez nutnosti spoléhat se na výkon jiných lidí a snažím se s Vámi dojít k co nejlepšímu řešení.

Mezi mé dovednosti patří zejména HTML, CSS, PHP a jQuery. Nevyužívám žádných šablon, vše programuji sám od základu. Nemám rád jednorázovky, kdy je po dokončení webu ticho. I po dokončení projektu Vám s čímkoliv pomůžu nebo na webu udělám menší úpravy bez požadavku dalšího přípatku.

Neváhejte a kontaktujte mne!

Napište mi

2017 © JIWebdesign