webové stránky

na míru a bez zbytečností

Design a funkčnost vždy na prvním místě

Zákládám si na moderním designu, který vždy ohromí a přiláká na Váš web nové lidi. Vytvářím webové stránky nepostrádající přehlednost a zobrazení podstatných informací, tudíž se nebude muset návštěvník proklikávat hromadou odkazů, ale bude mít přehledně vše po ruce. Nezavádím do mé práce zbytečnosti, které jsou na webu nepodstatné a akorát zabírají místo. Vše zabalím do funkčního systému, se kterým si hravě poradí i méně zkušený uživatel internetu.

NÁVRH DESIGNU

Design je základním stavebním kamenem webových stránek. Člověku se mnohem lépe prochází a čte obsah na webu, který dobře vypadá a má nápad. Barevná „přeplácanost“ a mraky hýbajících se objektů netvoří dobrý dojem a způsobují u návštěvníka webu pokles zájmu o prohlížení webu.

PROGRAMOVÁNÍ

Využívám nejmodrenější technologie programování, které jsou funkční ve všech moderních prohlížečích. Mezi mé dovednosti patří HTML, PHP, CSS, JS, jQuery, MySQL a další. Vzhledem k tomu, že nevyužívám systémů jako WordPress, Joomla apod. a vše si programuji sám, jsem schopen vytvořit prakticky cokoliv dle přání zákazníka.

VLASTNÍ ADMINISTRACE

Disponuji vlastním administračním systémem, který neobsahuje zbytečné a otravné funkce a je upraven přímo na míru pro každý web. Práci s administrací zvládne úplně každý, jelikož jde o pouhé vyplnění polí a odeslání, vše následující je automatické. Není potřeba umět programovat při editaci textu, práce s textem probíhá podobně jako v MS Word.

RESPONZIVNÍ DESIGN

V dnešní době, kdy velká skupina lidí využívá spíše mobilní zařízení k přístupu na internet, je velice důležité, aby se webové stránky zobrazovaly čitelně i na menších displejích – a to zabezpečí responzivní design, který je nedílnou součástí mých prací.

SNAŽÍM SE O
EXCELENTNÍ VÝSLEDKY

Odvádím svou práci co nejlépe. Důležitý je pro mě názor a přání zákazníka, který určuje výsledek mé práce a společně dojdeme k nejlepšímu řešení. Řešení, které vyhovuje Vašim přáním, přiláká nové návštěvníky a zanechá v jejich mysli vzponíku na Váš web, kam se budou rádi vracet. Snažím se vyřešit každý problém tím nejlepší způsobem, aby vyhovoval všem stranám.

VLASTNÍ ADMINISTRAČNÍ SYSTÉM

V průběhu let jsem vytvořil svůj administrační systém, který je založen na user-friendly prostředí. Zvládne ho spravovat každý bez časové náročnosti. Při úpravě obsahu, přidávání novinek, úpravě galeriíí a mnoho dalšího stačí vyplnit pár polí a jednoduše stisknout tlačítko pro odeslání. Můj AS se o vše postará a Vy se tak nemusíete učit složité postupy při úpravě webu. Vše je zařízeno pomocí jednoduchého stisku tlačítka.
podrobnosti

Portfolio

JP-Welding

JP-Welding se zabývá technologiemi kontroly svárů. Web obsahuje články, galerie, nahrávání souborů a mnoho dalšího.

Gymnázium Prachatice

Webová stránka gymnázia v Prachaticích.

Jungo

Webová stránka studentské firmy pořádající společenské a kulturní akce. Web mimo jiné obsahuje přidávání článků, galerii a upout...


Po několika měsících od fungování webu musím říct, že jsem naprosto spokojen. Web funguje bez problémů, všechny požadované funkce jsou obsaženy v administraci a jejich obsluha je velice snadná. Komunikace s p. Imberou byla velice příjemná a web byl hotový do týdne, což mě velice překvapilo. Služby p. Imbery mohu vřele doporučit. - Jiří Paleček, JP-Welding.cz

Napište mi

2017 © JIWebdesign